Basında Doktorunuz

TRT Haber’de Doktorunuz

Güneş Işınları Zararlı Mı, Faydalı Mı?

 

Güneşten Gelen Vitamin

 

Mevsim Geçişinde Gribe Dikkat


 

Yazının devamı için tıklayınız.

 


 

Tavsiye Ediyorum Sitesi’nde Doktorunuz
Not: Aşağıdaki yazılar tavsiyeediyorum.com sitesinden alınmıştır.

* * *

Nesligül Ergüney (Hasta)

Doktor Yılmaz Bay İzmirde ve hatta idda ediyorum İstanbuldaki en iyi çoçuk doktorlarından biri. Neden mi çünkü işini ve çocukları çok seviyor, çok çalışkan sürekli mesleki alanda kendini geliştiriyor teşhis ve tedavileri son derece isabetli her aradığımda ulaşabiliyorum. 2 çocuğumunda doğduktan sonra doktoru kendisi muhteşem bir insan çok iyi bir doktor çok tavsiye ederim. İnternet sitesinden bile bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Çocuklarım hastalandığında çok sık aramama rağmen her zaman aynı ses tonu ile bana yol gösteren müthiş doktorumuz seni çok seviyoruz.


Tülay s (Hasta)

merhaba ben tülay s doktorumuz yılmaz bay senelerden beri çocuklarımı getiririm çok memnunum benim bir oğlum birde kızım var oğlum şu anda 13 yaşında 1 yaşındayken ssk ya gittik oğlumun bademcik ameliyatı olcaktı gün verdiler sonra yılmaz beyle tanıştık kesinlikle ameliyat olmaz dedi ve bizi tedavi edinceye kadar bırakmadı ve oğlum ameliyat olmadan bademcik probleminden kurtuldu biz doktorumuzdan çok çok memnunuz allah razı olsun kızımıda devamlı yılmaz beye götürüyorum biz başka doktor tanımıyoruz çocuğunu seven herkese yılmaz bayı tavsiye ederim.


Selen g (Hasta)

Yılmaz beyi ne yazık ki kısa bir süredir tanıyoruz ama güvenimiz tam oğlumuzu ilk götürdüğümüz günden beri ilgisi,tavsiyeleri,teşhisleri,tedavi şekli,anneleri bilgilendirmesi…kısaca bence her annenin mutlaka tanıması gereken bir doktor.Yılmaz beyin muayenehanesine ilk gittiğimiz günün çıkışında eşimin bir arkadaşına rastladık yolda,oğlumuzun rahatsızlığını anlattık ve Yılmaz beye geldiğimizi söyledik karşılığında söylenen şu : “Yılmaz bay medyum gibidir çocuğun ne zaman ateşinin düşeceğini,ne zaman rahatlayacağını gün vererek söyler çok sevindim hastası olduğunuz için içiniz rahat olsun” bunları duyduğuma çok sevindim çünkü söyleyen kişinin de çocuğu var ve anneler ne demek istediğimi anlamışlardır… Çok çok tavsiye ediyorum.Yılmaz bey iyi ki varsınız size de çok teşekkür ediyorum.


Ayşegül ö (Hasta)

yılmaz beyle 2009 yılı mart ayında kızımıza konulan yanlış teşhisler ve onca üzüntü sıkıntı arasında tanıştık. eşimin bir arkadaşı aracılığı ile kendisine ulaştık iyiki de ulaşmışız hayatımıza yeni bir bakış açısı kazandırdı yılmaz bey.yine izmir’de kendini çocuk doktoru zanneden bir beye gidiyorduk kızımız doğduğundan beri.5 aylık civarında kızımız memeyi reddedti ve işte bundan sonra kabus dolu günler başladı. hiç uzatmak istemiyorum 3 günde bir o doktoru ziyaret ediyorduk kızımız kilo alamayınca biz çok üzüldük ve doktorun bizi çeşitli kliniklere, çeşitli laboratuarlara gönderme süreci başladı.her gidişimizde başka bir tahlil istiyordu biz deneyimsiz ve evhamlı anne baba olarak ordan oraya elimizde bir sürü tahlillerle gezer hale geldik. çok gazı var hiç uyumuyor desem keçi sütü alerjisi diyordu. 3 günde bir idrar tahlili istiyordu artık en son hafif bir üşütmede gittik kaka tahlilistedi kakada mukus çıkınca bir daha bir daha ve sonrada dizanteriolabilir korkmayın dedi idrar yolları iltihabı olabilir dedi böbreğinden ilaçlı bir film istedi. çıldırmak üzereydik eşimle sonra bi cesaret o tahlilleri alıp yılmaz beyin kapısını çaldık. başımıza gelenleri kısaca anlattık. yılmaz bey tüm bu tahlilleri at bu çoculta hiç birşey yok hafif bir üst solunumyolu enfeksiyonu dedi ve bir şurupla iş çözüldü.allah o doktor kılığındaki beye giden aileleri tez zamanda kurtarsın.bizim hayata bakışımız kızımıza olan tutumumuz tamamen değişti yılmaz beya çok şey borçluyuz.herşeyden önce normal bir insan gibi ailemizden biri gibi davranıyor. gerçekten mesleğini sevdiği için hizmet etmekiçin yapan bir doktor. para pul diğer hesaplar onda yok keşke kızımız doğar doğmaz tanışsaydık da bu kadar üzülüp kahrolmasaydık. kızımız şimdi doktor korkusundan hastane hastane gezmekten dolayı yabancılardan çok korkuyor,yabancı bir mekana eve vs. kesinlikle girmiyor.inşallah bu da geçecek. yılmaz beyi 3 kelimeyle tanımlamak gerekirse mükemmel, babacan ve dürüst bir insan . dediğm gibi herşeyden önce insan. daha önce çocuğum öksürse ağlayan ben, yılmaz beyden çok şey öğrendim. kızım kussa merak etmeyin miğdesi temizlendi diyorum aile fertlerine. ishal olsa olsun bağırsağı temizlendi diyorum. ateşi çıksa ateş savunma mekanizması diyorum(ciddi boyutta olmamak şartıyla).çok şey öğretti bize konuşmalarıyla fikirleriyle, bilgileriyle.kızım şimdi 2 yaşını doldurdu ve artık ben de doktor beyin sayesinde evhamsız sevgiyle aşkla büyütüyorum evladımı herşey için çok teşekkürler yılmaz beye ve burdan yeni anne baba olmuşlara duyurum yılmaz beyle tanışın çocuğunuzu huzurla sağlıklı kafayla büyütün


Yasemin ç (Arkadaş/Tanıdık)

benim 7 yaşın da kızım ve 10 aylık oğlum var kızım boğazlarından sorunluydu.6 yıldır Yılmaz Bay la tanışıyoruz kızımın sık sık ateşi çıkıyordu hemen doktorumuzu arıyorduk gitmemiz gerektiğinde gidiyorduk. Gece gündüz tatil bayram hiç fark etmez her zaman rahatlıkla arayabileceğimiz bir doktor kızım doktor amcasına koşarak gidiyordu artık büyüdü şimdi sırada kardeşi var. AYÇA VE AYBERK Ç dan sevgilerle herkeze tavsiye ediyorum tavsiye ettiklerim de çok memnun.


Nihal (Hasta)

Kızım doğduğundan beri tek doktorumuz oldu. Kızım şu anda 5. sınıfa gidiyor buna rağmen daima danıştığımız desteğini bizden çevirmeyen doktorumuzdur Yılmaz Bey. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Çocuklarımızın sağlığında tek uzman isimdir. Çocuğumuz hastalandığında endişelendiğimiz de gerçek bir psikolog gibidir ayrıca Yılmaz Bey.Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Çok ağır hastalıklarla karşılaşmamamıza rağmen tüm hastalıklarımızda verdiği ilaçlar da gerçekten etkindir. Kendisine ayrıca teşekkür ederim.


Ayşe İnce (Hasta)

Doktor bey yeğenimin doktoru olmaktadır.ben antalya’da oturuyorum.benim 4 yaşındaki kızım çok hasta olmuştu.(kusma ve ishal)5 tane özel doktor gezmeme raman kızım iyileşmedi aksine damarlarındaki kanı çekildiği için serum takamadılar.çok çaresiz kalmıştım ablamı arayarak şikayetimi bildirdim.sonra doktor beyin tel. Aldım ve aradım son çaremdi bu. Doktor bey bana tel. 3 ilaç ismi verdi ve benim kızım ertesi gün iyileşti bu bizim için inanılmaz bir olaydı burada kendini doktor diye görenler muayene yapmalarına rağmen kızımı iyileştiremediler fakat allah razı olsun yılmaz bay bunu başardı kızım bir hafta sonunda hayata tekrar döndü izmire her gittiğimde doktor beye çocuklarımı genel muayeneye götürürüm.dr. Beyi her anneye tavsiye ederim.allah herkesin çocuğuna şifa versin.saygılarımla


Nalan İpek (Hasta)

18 ve 15 yaşında iki oğlum var. Büyük oğlum doğduğunda, yaklaşık 1,5 yaşına kadar İzmir’de tanınmış bir Profesöre götürdüm. Son olarak oğlum rahatsızlandığında, bu doktorun teshisinden şüplendiğim için başka bir doktor arayışı içerisine girdim. Zaten tutumu da daima soğuktu ve işini görev olarak yaptığı belliydi. Bir arkadaşım iyi ki Yılmaz Beyi şiddetle tavsiye etti. Yılmaz Beyin çocuklarıma yaklaşımı, ilgisi, teşhislerinin ve verdiği ilaçların son derece isabetli olmasının yanısıra, bazı tahliller için hastanelere koşturmak gerekmeksizin kendi muayenesinde yapabiliyor olması ve gerçekten iyi bir hekim olmasının haricinde daima cana yakınlığı ve verdiği destekleri saymakla bitiremem. Herşeyden önemlisi Yılmaz Bey çocuklara kendi çocuğu gibi sevgiyle, sabırla yaklaşıyor. Çocuklarımı yıllardır ona emanet edebilme fırsatım olduğu için çok şanslıyım. Yılmaz Beye son derece güveniyor, herkese tavsiye ediyor ve çocuklarımın ileriki yaşlarındaki rahatsızlıklarında gidebilecekleri Yılmaz Bey gibi iyi bir doktorları olmasını umuyorum.


Sevil Göro (Hasta)

Aslen İzmir’ liyim.Ancak işim dolayısıyla ilk bebeğimi İstanbul’ da dünyaya getirdim. Oradaki doktorlar bebeğimi nasıl büyütmem gerektiği konusunda yeterli bilgi vermemişler… bunu Sayın Dr. Yılmaz BAY’ ı tanıdıktan sonra öğrendim. Yılmaz bey, yiğenlerimin doktoru idi. Bebeğim 50 günlükken İzmir’ e gittiğimde Yılmaz beye gittik ve ondan çok şey öğrendim. En hassas olduğum konu aşılarıydı. 1 yıllık aşı takvimini hazırlayıp verdi. Önümüzdeki 1 yıl içerisinde bebeğim için yapmam gereken her şeyi bana notları ile birlikte verdi. Şimdi Tokat’ ın bir ilçesindeyim. 4 ve 2 yaşlarında 2 çocuğum var. İkisininde doktoru Yılmaz BAY. Artık çok acil durumlar dışında çocuklarımı doktora götürmüyorum. Çünkü Yılmaz bey 24 saat telefonlarıma cevap veriyor ve verdiği ilaçlar çocuklarımın şikayetlerini kısa sürede gideriyor. İzmir’ e her gittiğimde mutlaka Yılmaz beye gidiyoruz. Yılda bir görüşmemize rağmen bizleri isimlerimizle hatırlaması ve güleryüzlü oluşu bizi çok mutlu ediyor. Başarılarının devamını diliyorum.Sevil GÖRO


Vet.Hek.Cevdet ÇAL
İzmir – Veteriner Hekim
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

Doktorumuzla üç yıl önce tanıştık.Bilgi ve tecrübe birikiminin yanında hastalarına karşı olan ilgisi son derece takdire değer.Muayenehanesine girdiğinizde daha çok çocukların dünyasına yönelik şirin dizaynıyla çocukların beğenisini kazanmakta ve küçük yaşta doktor fobisinin oluşmasına engel olmaktadır.Ayrıca cep telefonunun 24 saat açık olması hastalarına verdiği önemin bir göstergesidir.Çocuğu olan ailelere büyük bir güvenle tercih etmelerini öneririm.


Selen Seda Günal (Hasta)

30 yasıma kadar geçirdiğim bir çok rahatsızlıklardan ve kontrollerden ötürü bir çok doktor tanıdım ve sadece 2 doktor bende gercekten iz bırakmıstır: İlki Keşan devlet hastanesınde gorev yapmıs Ahmet Tezel’dir. Diğeri çocuğumun doktoru olduğu ıçın kendimi şanslı hissettığım; Yılmaz Bay’dır. Bu 2 doktor ve aynı zamanda mukemmel 2 insan işlerini gerçekten prensipli, severek ve kendilerini her anlamda geliştirerek yapıyorlar. Keşke bu mesleği tercıh eden insanlar, bir statü kazanmak için yada sadece ailesi istiyor diye tıp okumasalar ve bu guzel mesleğe leke sürmeseler!